Özür diliyoruz

Özür diliyoruz, çünkü bu sitenin hazırlanabilip yayında kalabilmesi için birçok fabrika kuruldu, kimyasallar üretildi, doğal döngüler bozuldu, hayvanların, bitkilerin yaşam alanları, besin kaynakları yok oldu. Ve bu zararlar artarak devam ediyor biz bilgisayar aldıkça, modelini yeniledikçe, enerji tüketimi arttıkça.

Özür diliyoruz, çünkü bu sayfalar hazırlanırken bir çok arkadaşımız saatlerce bilgisayar başında oturarak, zihinlerini ve bedenlerini tek yönlü kullanarak ruhlarını yordular, halen yormaktalar…

Özür diliyoruz, çünkü sizi bu sayfalara davet ederek bir süreliğine anın gerçeğinden kopartmış oluyoruz. Gerçekte biz sizinle hep birlikte doğal döngüler ile iç içe yaşamayı isterken kendimizle çelişiyoruz.

Umuyoruz ki, siz ve bizler elektronik sayfaları, elektronik ağı en iyi şekilde, geçici bir araç olduğunu unutmadan kullanıp, en kısa sürede tekrar doğal döngüler, doğal bağlar ile birbirimize bağlanırız. Umarız bu aracın cazibesine kapılıp sarhoş olmadan kısa sürelerde en işimize yarayan bilgileri edinip, hemen hayata geçirerek yaşamı zenginleştirirsiniz, zenginleşiriz hep birlikte.

27 Nisan 2004