Victor Hep Aramızda

Buğday Hareketi ve Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin kurucusu Victor Ananias, aramızdan ayrılmasının üzerinden geçen 10 yılın ardından fikirleri ve yaptıklarıyla hâlâ aramızda. Attığı tohumlardan yetişen meyveler yeni tohumlar vermeye devam ediyor… 

Buğday Derneği, “Victor Yılı” olarak adlandırdığı 2021 yılı boyunca, Victor’u anarak ve anlatarak; onun ellerinden ve zihninden çıkan ürünleri sunarak ve paylaşarak; gönlüne, yaşamına dokunan dostları ve onu tanımadığı halde tanış olan insanlar ile sohbetler ederek ve yayınlar sunarak Victor’un yaşamdaki varlığını kutluyor.

Herkesi bir kez daha ve hep birlikte “Yaşam dönüşümdür!” demeye davet eden Buğday Derneği, yıl boyunca Buğday E-Bülten’de ve Buğday Dergisi’nin yeni versiyonu olan Buğday E-Dergi‘de onu anlatan yazılar yayımlıyor; Buğday’ın Ambarı’ndan Kurda, Kuşa Aşa… podcast programları, canlı yayınlar, çevrimiçi buluşmalar düzenliyor.

Etkinliklerden haberdar olmak için Buğday Derneği’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilir, Victor Ananias’a dair paylaşımlarınızı dernek@bugday.org adresinden bize iletebilirsiniz.

Twitter | Facebook | Instagram | Youtube | LinkedIn | Telegram


etkinlikler

Çevrimiçi buluşmalar 

yazılar

Dostlarının kaleminden 

yayınlar

Kitaplar ve rehberler 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>