Ne yapalım diyenler için

“Ne yapalım, biz neresinden tutalım, sizin için, doğa için ne yapabiliriz, biz nasıl öğrenir, nasıl katkıda bulunabiliriz?” diyenlere Buğday’da cennet gibi bir dönem başlıyor!

Ajandamız çıktı, çok güzel oldu, onu mümkün mertebe çok kullanıcıya ulaştırmak, bu vesile ile Buğday’ın ilgili listesine, kullanıcılarının, destekçilerinin listesine, bütçesine katkı verebilmek için desteğe ihtiyacımız var. Web sitemizden, bizden koşullarını öğrenip edinin, çevrenize mümkün olduğunca yayın ajandamızı, yıl boyu mutlu olun, mutlu edin.

Çarşamba söyleşilerimiz başladı, Buğday Derneği’nin gönüllülerimizin desteği ile güzelleştirdiğimiz arka odasındaki buluşmalarımızda paylaşacaklarımız bizlere, katılanlara ışık tutacak, şevk verecek. İstanbul şehrinin Beyoğlu’ndaki bu minik buluşmaların bir araya getireceği kalplerin, niyetlerin gücü ile belki de bir sürü proje çıkacak ya da bir sürü insanın yaşamında günlük küçük dönüşümler oluşturacak, siz de katılın, bekleriz.

İşbirliklerimiz, çalışma alanlarımız, ufkumuz genişliyor, bunun hazzını, öğretilerini, yüklerini her zaman olduğu gibi hepinizle paylaşmak istiyoruz; dilediğinizde hepinizi severek emek verdiğimiz platformumuza bekliyoruz. Buğdayımız’dan nice filizler, nice makarnalar, bulgurlar, ekmekler, uhudlar, hikâyeler üretmeyi paylaşmak dileklerimizle…

1 Aralık 2004